ru en ua
Пропозиції та побажання

Київ, вул. Велика Васильківська, 114, навпроти Палацу “Україна”


+3 8 044 238 20 32
ЗАМОВЛЕННЯ СТОЛИКІВ ОНЛАЙН    Відкриваємо весняний гастрономічний сезон новим пісним меню. В ньому корисні рослинні продукти обіграні сучасно і дуже харизматично, а улюблені веганські страви набули авторського звучання. В якості закусок подаємо хумус з нуту й тахіні з печеним перцем й гуакамоле «по нашому», який тільки в Odessa готують з додаванням маринованого імбиру.

    9 лютого, ми влаштовуємо вечерю в чотири руки від Шефа Odessa Юрія Приємського та успішного шеф-кухаря з Санкт-Петербургу, Олександра Жеребцова. Олександр Жерецов пов'язаний з Києвом міцною професійною дружбою — тут на старті своєї кар'єри пройшов курс в Академії успішних кухарів. В процесі зросту від офіціанта до шефа, Олександр вивчив різноманітні національні кухні та сучасні гастрономічні технології, працював в Таїланді, Росії, Латвії, Литві та зібрав у власному неповторному почерку азіатські, скандинавські та прибалтійські мотиви. Головне захоплення Олександра сьогодні — національна кухня його країни, а золото та срібло конкурсу Chef a la Russe підтверджує його успіхи!

    1 лютого в Odessa Restaurant відбудеться шефська вечеря на тему ягнятини. На цей раз наш Шеф, Юрій Приємський приготує кілька авторських страв з бездоганного м'яса ягняти від нашого партнера Lambico Lamb Market — найбільш перспективного та надійного постачальник баранини в Києві та Україні, який представляє на ринку найбільшого виробника та переробника TERRA RICH.

У центрі Києва, навпроти Національного Палацу Культури і Мистецтв «Україна», відкрився новий ресторан ODESSA. Якщо Ви шукайте хороше і затишне місце, де ціни б відповідали рівню гастрономічних страв, а їх смакові властивості залишили б найкращі враження. Вам варто звернути увагу на «ODESSA». Адже тут смак страв, креативні подачі і концептуальний інтер'єр поєднуються в єдиній гастрономічній концепції та унікальній атмосфері. Забронювати столик і отримати найкращий відпочинок в ресторані «ODESSA» можна за телефоном: +38 044 238 84 13. Смачні європейські ресторани Києва − це не рідкість, а «ODESSA» в Києві одна!

  

 


ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ: +3 8 044 238 20 32

×
Резерв столиків
×
Допоможіть нам стати краще.