ru en ua
Пропозиції та побажання

Київ, вул. Велика Васильківська, 114, навпроти Палацу “Україна”


+3 8 044 238 20 32
ЗАМОВЛЕННЯ СТОЛИКІВ ОНЛАЙН    Ось воно - наше найперше тематичне меню в цьому році. Головна тема - баранина, настрій - затишний обід або вечеря в колі улюблених і близьких, ідеї страв - як завжди неординарні, смак - запам'ятовується назавжди! Запрошуємо швидше скуштувати і поділитися враженнями про Равіолі з бараниною на кремі з печеної цвітної капусти, Тар-тар з вирізки молодого ягняти, Каре ягня з грибною пшеницею і шитаки, а ще Грильяжний десерт з попкорном!

    Ми бажаємо Вам успішних далеких запливів, незабутніх вражень і курортного настрою. Вперед і тільки вперед! У житті стільки несподіванок, але в одному Ви можете бути впевнені: ми завжди нагодуємо Вас смачно і від щирого серця! Щиро ваша, команда ресторану ODESSA

    20 декабря в 20:00 в Киеве, в Ресторане "Odessa" состоится Гастрономический ужин от Проекта New Generation of chiefs. В этот раз Юрий Приемский принимает на своей кухне знаменитого шеф-повара Владислава Корпусова, работающего в направлении nordic cuisine. Его по праву называют феноменом в гастрономии. Владислав познакомит гостей с современной экспериментальной кухней.

У центрі Києва, навпроти Національного Палацу Культури і Мистецтв «Україна», відкрився новий ресторан ODESSA. Якщо Ви шукайте хороше і затишне місце, де ціни б відповідали рівню гастрономічних страв, а їх смакові властивості залишили б найкращі враження. Вам варто звернути увагу на «ODESSA». Адже тут смак страв, креативні подачі і концептуальний інтер'єр поєднуються в єдиній гастрономічній концепції та унікальній атмосфері. Забронювати столик і отримати найкращий відпочинок в ресторані «ODESSA» можна за телефоном: +38 044 238 84 13. Смачні європейські ресторани Києва − це не рідкість, а «ODESSA» в Києві одна!

  

 


ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ: +3 8 044 238 20 32

×
Резерв столиків
×
Допоможіть нам стати краще.