ru en ua
Пропозиції та побажання

Київ, вул. Велика Васильківська, 114, навпроти Палацу “Україна”


+3 8 044 238 20 32
ЗАМОВЛЕННЯ СТОЛИКІВ ОНЛАЙН    Тепер, щоп'ятниці нам доставляють свіжий вилов устриць з головних устричних регіонів. Новий тиждень — новий сорт, що ми разом могли дегустувати, порівнювати та ділитись враженнями. А подаємо устриці ми по одній, або по шість штук, щоб кожен зміг отримати задоволення від нашого Сезону Устриць незалежно від апетиту.

    Улюбленій чорноморській рибі присвячено наше нове тематичне меню — "Калканчик". До нього увійшли: Салат з підсмаженим філе Калкану і печеними овочами, Суп з бородинского хліба та равіолі з Калкана, Філе калкана з пастою з кабачка, чилі та зеленої цибулі. Фінальна точка - сезонний десерт зі свіжої полуниці! Тематичне меню дійсне лише 2 тижні, обов'язково встигніть скуштувати!

    Ми продовжуємо серію тематичних меню. Наступні два тижні у нас присвячені спаржі. З локальної спаржі нового врожаю ми готуємо закуски, салати, супи і навіть десерти! Це Варто скуштувати!

У центрі Києва, навпроти Національного Палацу Культури і Мистецтв «Україна», відкрився новий ресторан ODESSA. Якщо Ви шукайте хороше і затишне місце, де ціни б відповідали рівню гастрономічних страв, а їх смакові властивості залишили б найкращі враження. Вам варто звернути увагу на «ODESSA». Адже тут смак страв, креативні подачі і концептуальний інтер'єр поєднуються в єдиній гастрономічній концепції та унікальній атмосфері. Забронювати столик і отримати найкращий відпочинок в ресторані «ODESSA» можна за телефоном: +38 044 238 84 13. Смачні європейські ресторани Києва − це не рідкість, а «ODESSA» в Києві одна!

  

 


ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ: +3 8 044 238 20 32

×
Резерв столиків
×
Допоможіть нам стати краще.