ru en ua

Київ, вул. Велика Васильківська, 114, навпроти Палацу “Україна”
    Хочете свіжої рибки? Торгуйтеся! В Odessa відкривається рибний базар і кожен може сторгувати собі морський обід за вигідною ціною. Щочетверга в нас величезний вибір риби та морепродуктів — кальмар, креветки джамбо, мідії, турухтан, морський чорт, калкан, тунець, мечоніс — справжнє повня, а й ще атракціон! Адже за ціну вашої страви треба торгуватись з нашими офіціантами. Заходьте в наш Базарний Четвер в Odessa!

    Чи знаєте ви наскільки корисний і оригінальний на смак чорний часник? Пряний, ароматний чорний часник по-справжньому полонив нас і тепер, ми запрошуємо вас на спеціальну гастрономічну вечерю, присвячений цьому неймовірному продукту.

    В нас, в Odessa стартують рибні тижні. Щовівторка ми обираємо головну рибу на наступні сім днів — носимо її на руках та готуємо її для вас, як ви забажаєте!

У центрі Києва, навпроти Національного Палацу Культури і Мистецтв «Україна», відкрився новий ресторан ODESSA. Якщо Ви шукайте хороше і затишне місце, де ціни б відповідали рівню гастрономічних страв, а їх смакові властивості залишили б найкращі враження. Вам варто звернути увагу на «ODESSA». Адже тут смак страв, креативні подачі і концептуальний інтер'єр поєднуються в єдиній гастрономічній концепції та унікальній атмосфері. Забронювати столик і отримати найкращий відпочинок в ресторані «ODESSA» можна за телефоном: +38 044 238 84 13. Смачні європейські ресторани Києва − це не рідкість, а «ODESSA» в Києві одна!

  

 


ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ: +3 8 044 238 20 32

×
Резерв столиків
×
Допоможіть нам стати краще.