ru en ua

Київ, вул. Велика Васильківська, 114, навпроти Палацу “Україна”
    У зимову холоднечу так хочеться теплої їжі, хорошого вина і душевних розмов при свічках. Ось шеф Юрій Приємський запрошує вас на гастрономічну вечерю "Наші коріння".

    Як турботливий татусь, шеф Юрій Приємський приготував для вас абсолютно дивовижну вечерю. "Смачного потрошку!" - посміхається і готує багато змін блюд. Кожне буде wow - з несподіваними поєднаннями смаків, незвичайною подачею та фірмовою фішкою у стилі Odessa.

    Ранок буде добрим, якщо починати його в Odessa. І не потрібно їхати за кілька сотень кілометрів — все набагато ближче, в Києві на Великій Васильківській, 114. Сніданки на будь-який смак — від домашніх круасанів з маслом, нутелою і варенням з каркаде до млинчиків з м'ясом, як мама готувала.

У центрі Києва, навпроти Національного Палацу Культури і Мистецтв «Україна», відкрився новий ресторан ODESSA. Якщо Ви шукайте хороше і затишне місце, де ціни б відповідали рівню гастрономічних страв, а їх смакові властивості залишили б найкращі враження. Вам варто звернути увагу на «ODESSA». Адже тут смак страв, креативні подачі і концептуальний інтер'єр поєднуються в єдиній гастрономічній концепції та унікальній атмосфері. Забронювати столик і отримати найкращий відпочинок в ресторані «ODESSA» можна за телефоном: +38 044 238 84 13. Смачні європейські ресторани Києва − це не рідкість, а «ODESSA» в Києві одна!

  

 


ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ: +3 8 044 238 20 32

×
Резерв столиків
×
Допоможіть нам стати краще.