Про насРесторан «Odesa» – концептуальний заклад, що містить у стильному інтер'єрі 30 кілометрів канату й отару морських баранців, а в унікальному меню – гастрономічні й авторські страви та вражаючу коктейльну карту.

 

Одразу після відкриття ресторан потрапив на сторінки лондонського «Wall paper», який гідно оцінив оригінальний дизайн інтер'єру. Не дивно, адже кожна деталь продумана так, щоб дивувати гостей, при цьому гармонійно поєднуючись у єдиній стильній концепції. На одеську тематику тут лише легкий натяк, основне – новаторство, унікальність, атмосфера.

 

На кухні «кермує» один із найкращих шеф-кухарів України – славнозвісний Юрій Приємський. Як зазначає сам Юрій, до традиційної одеської кухні меню ресторану має непрямий стосунок. Усі страви – авторські й гастрономічні – створені за принципом цікавих і складних поєднань інгредієнтів. Кожного місяця меню оновлюється, щоб гості могли насолодитися сезонними продуктами, які також подають вельми нестандартно. Креативні подачі – «родзинка» ресторану. Тому не дивуйтеся, якщо Вашу страву буде подано в диму із сухого льоду або приготовано прямо при Вас! Кухня ресторану «Odesa» частково відкритого типу. Багато м'ясних і рибних страв в «Odesa» готують у печах «Big Green Egg»: у них продукти зберігають неймовірну соковитість і набувають апетитного димного аромату. У закладі також готують страви за технологією «Sous Vide»: м'ясо або рибу, закутані у вакуумну упаковку, тушкують у спеціальній печі за температури 50-62 °C, що забезпечує неабияку соковитість. Не менше зацікавлює коктейльна карта. Мега-коктейлі, що досягають літрових об’ємів, коктейлі найкращих барів світу, овочеві лимонади й інші унікальні напої чудово доповнюють страви з меню, занурюючи гостей у тонкощі «культури пиття».

 

У вихідні в ресторані панує сімейна ідилія: для дітей оформлена комфортна зона із сучасними ґаджетами й іграми, а професійні аніматори влаштовують для маленьких гостей ресторану справжні свята. У цей час батьки мають можливість спокійно й неквапливо насолоджуватися їжею та спілкуванням із друзями.

 

Для камерної атмосфери під час особистих чи корпоративних свят у ресторані «Odesa» передбачено банкетний зал. Він має назву «камінний». У центрі залу розміщено сучасний дизайнерський камін, який є безумовною прикрасою інтер'єру. У банкетному залі стіни оббиті текстилем, на якому зображено мапу старої Одеси. Місткість залу – 40 посадкових місць.

 

У теплий період у ресторані працює тераса на 50 місць. На її території знаходиться кальян-бар.

 

«Odesa» - ресторан, який завдяки своїй особливій атмосфері, нестандартними подачами, оригінальності в деталях і смакових поєднаннях страв, став обов'язковим місцем для відвідування. Тут можна зустріти, як зірок шоу-бізнесу і політиків, так і представників рекламних агентств або офісних співробітників, великі сім'ї і молоді пари, гурманів і тих, для кого вихід в ресторан - подія. Їх усіх об'єднує «мистецтво їсти», яке виходить за рамки простого вживання їжі.

 


 

У центрі Києва навпроти Палацу «Україна» знаходиться ресторан «Odesa». На одеську тематику тут лише легкий натяк. Основне - новаторство, унікальність, атмосфера. Всі страви - авторські та гастрономічні, створені за принципом цікавих і складних поєднань інгредієнтів. Щомісяця меню оновлюється, щоб гості могли насолодитися сезонними продуктами та нестандартними подачами. Тут роблять важливий крок від простої вечері до події, від смакових рецепторів до решти незабутніх почуттів. Забронювати столик у ресторані «Odesa» можна за телефоном: +38 044 238 84 13.


ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ: +380 93 866 77 30

×
Резерв столиків
×
Допоможіть нам стати краще.